Drodzy Przyjaciele naszej misji serdecznie

Szczęść Boże!

Pozdrawiam Was z ciepłego Togo  – 37 ciepła. Dawno nie dawałem żadnych wiadomości co  się u nas dzieje , na naszej misji w Barkoissi ,  więc postanowiłem trochę napisać  do Was.

Zaczęła się Pierwsza niedziela Adwentu więc już pomału zaczynamy też myśleć o świętach Bożego Narodzenia jak się przygotować i jak przygotować nasze wspólnoty na przyjście Bożej Dziecinny do naszych Serc. W Barkoissi na misji jest nas teraz trzech braci. Rafał, Olaf i ja wszyscy z Polski więc  jest teraz więcej po naszemu .

W  naszej parafii  w pierwszą niedzielę Adwentu odbyły się ceremonie pierwszego etapu do Chrztu Świętego. 80 osób wstąpiło oficjalnie do kościoła otrzymując pierwszy znak . Znak Krzyza znak pójścia za Chrystusem . Przez trzy lata będą się teraz przygotowywać do Chrztu Świętego.

Adwent  się zaczął  i szykujemy sie na  Święta Bożego Narodzenia .  Jak co roku chciał bym was prosić o pomoc aby  zorganizować naszym dzieciom i osobą potrzebującym małe świąteczne prezenty  i wspólny posiłek . Chcemy  się podzielić radością  Bożej Dzieciny która przyszła przecież do każdego z nas. Jeżeli chcecie mieć też w tym udział to zapraszam do pomocy. Za wszelką pomoc dziękuję wam i życzę owocnego przeżycia czasu Adwentu. Pozdrawiam  i błogosławię+

Pokój i Dobro.
Z darem modlitwy
o.Robert